نت بوک چرم طبیعی به همراه دفترچه یادداشت قابل تعویض برند سواری SAVARI

کد کالا : ۳

۳,۳۵۰,۰۰۰ ریال

نت بوک چرم طبیعی با برند SAVARI یک دفترچه یادداشت خط دار با جلد بسیار با کیفیت از جنس چرم طبیعی با نخ موم اندود است که برای سال ها می توان از آن استفاده نمود. در طراحی این نت بوک چرمی، فضایی برای گوشی همراه با عرض ۷/۷ سانتیمتر ( بدون گارد )، کارت بانکی، کارت ویزیت، یک دفترچه یادداشت...

انتخاب رنگ
انتخاب اندازه (سایز)
 
 

نت بوک چرم طبیعی با برند SAVARI یک دفترچه یادداشت خط دار با جلد بسیار با کیفیت از جنس چرم طبیعی با نخ موم اندود است که برای سال ها می توان از آن استفاده نمود. در طراحی این نت بوک چرمی، فضایی برای گوشی همراه با عرض ۷/۷ سانتیمتر ( بدون گارد )، کارت بانکی، کارت ویزیت، یک دفترچه یادداشت فنری و یک عدد قلم روی جلد در نظر گرفته شده است. جنس چرم روی این نت بوک، از چرم پتینه شده و غیر تکراری است که آن را کاملا منحصر بفرد کرده است. در حقیقت این نت بوک برای آرشیتکت ها، طراحان صنعتی، طراحان گرافیک، مدیران و ... که همواره و همه جا و در محیط کار خود، بایستی دفترچه یادداشت و قلم را یکجا با خود داشته باشند، طراحی شده است. ضمنا دفترچه یادداشت موجود در این نت بوک قابل تعویض بوده و میتوانید از همین برند، خرید فرمایید.

ارسال رایگان سفارشات بالای ۳۰۰ هزار تومان

تمام سفارشاتی که مبلغ آنها بیش از ۳۰۰ هزار تومان باشد، در هر کجای کشور که باشید، برای شما به صورت رایگان ارسال خواهد شد.

امکان خرید از سراسر کشور

خرید از چرم سواری مختص به شهر خاصی نبوده و امکان خرید برای تمامی هموطنان عزیز فراهم شده است.

جشنواره فروش چرم سواری

در جشنواره فروش چرم سواری تمامی کالاها با قیمت های باورنکردنی به مشتریان عرضه می شود