نت بوک چرم طبیعی به همراه دفترچه خط دار قابل تعویض برند سواری SAVARI ( مدل S-۱۶ )

کد کالا : ۲۹

۳,۳۵۰,۰۰۰ ریال

نت بوک چرم طبیعی با برند سواری SAVARI یک دفترچه یادداشت خط دار با جلد بسیار با کیفیت از جنس چرم طبیعی با نخ موم اندود است که برای سال ها می توان از آن استفاده نمود. در طراحی این نت بوک چرمی، فضایی برای کارت بانکی، کارت ویزیت و یک دفترچه یادداشت خط دار فنری در نظر گرفته شده است. جلد...

انتخاب رنگ
انتخاب اندازه (سایز)
 
 
ابعاد ( در حالت بسته شده ) ۱۹×۱۲/۵ سانتیمتر
وزن بدون بسته بندی ۳۰۰ گرم
جنس چرم ۱۰۰% طبیعی
عمر حداقل ۵۰ سال
ضمانت ۲ سال
مناسب برای آقایان و بانوان
نوع بسته بندی کیسه پارچه ای
هزینه ارسال ( برای تعداد بالای ۱۰ عدد ) رایگان
امکان سفارش مجدد دفترچه دارد

نت بوک چرم طبیعی با برند سواری SAVARI یک دفترچه یادداشت خط دار با جلد بسیار با کیفیت از جنس چرم طبیعی با نخ موم اندود است که برای سال ها می توان از آن استفاده نمود. در طراحی این نت بوک چرمی، فضایی برای کارت بانکی، کارت ویزیت و یک دفترچه یادداشت خط دار فنری در نظر گرفته شده است. جلد این نت بوک، از چرم طبیعی است که آن را کاملا منحصر بفرد کرده است. در حقیقت این نت بوک برای آرشیتکت ها، طراحان صنعتی، طراحان گرافیک، مدیران و ... که همواره و همه جا و در محیط کار خود، بایستی دفترچه یادداشت شیک و قلم را یکجا با خود داشته باشند، طراحی شده است. ضمنا دفترچه یادداشت خط دار موجود در این نت بوک قابل تعویض بوده و میتوانید از همین سایت تهیه فرمایید.

ارسال رایگان سفارشات بالای ۳۰۰ هزار تومان

تمام سفارشاتی که مبلغ آنها بیش از ۳۰۰ هزار تومان باشد، در هر کجای کشور که باشید، برای شما به صورت رایگان ارسال خواهد شد.

امکان خرید از سراسر کشور

خرید از چرم سواری مختص به شهر خاصی نبوده و امکان خرید برای تمامی هموطنان عزیز فراهم شده است.

جشنواره فروش چرم سواری

در جشنواره فروش چرم سواری تمامی کالاها با قیمت های باورنکردنی به مشتریان عرضه می شود